Nabídka práce > VEDOUCÍ SMĚNY OBSLUHY

VEDOUCÍ SMĚNY OBSLUHY

Náplň práce

• Kompletní starost o chod zámecké Patisserie/ Bistra během své směny
• Příprava před otevřením - čistota, pořádek, doplnění všech produktů
• Zajištění řádného uzavření a úklidu po skončení provozní doby
• Prezentace a nabídka produktů - proaktivní přístup
• Zajištění spokojenosti a dokonalý servis vůči zákazníkovi zámku za dodržovaní všech firemních pravidel standardů
• Spoluúčast na vymýšlení a inovaci sortimentu produktů v komunikaci s cukrářem a vedením
• Podíl na ekonomickém výsledku Patisserie a plnění nastavených cílů ředitelem/majitel zámku
• Organizace a zodpovědnost za pořádek a čistotu v prostorách Patisserie/Bistra
• Dodržovaní všech standardů servisu vůči zákazníkovi
• Zodpovědnost za dodržovaní hygienických standardů a postupů
• Podílení se na výkonu provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně a servisu vůči zákazníkům
• Motivace a řízení zaměstnanců na směně
• Komunikace s dodavateli a sledování stavu zásob (případné objednání)

Požadavky

- Vyučení v oboru/ SŠ vzdělaní
- Prokazatelné zkušenosti z obdobného provozu min. 3 roky
- Dobrá znalost alespoň jednoho cizího jazyka(angličtina/němčina)
- Samostatnost a zodpovědný přístup
- Schopnost samostatného rozhodování
- Znalost a zažité hygienické postupy
- Zájem o obor a snahu se stále zdokonalovat
- Časovou flexibilitu – práce ve směnném provoze
- Respekt ke kolegům a pozitivní energii, týmový hráč
- Fyzická zdatnost a elán do práce
- Příjemné vystupovaní

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí v netradičních zámeckých prostorách
- Zázemí stabilní rodinné společnosti
- Možnost osobního rozvoje/růstu
- Dlouhodobý pracovní poměr
- Dobré finanční ohodnocení s motivační složkou platu
- Zaměstnanecké slevy na nákup zámeckých produktů a vín ze Chateau Mělník
- Nástup dle dohody

Informace o pozici

  • Jiří Lobkowicz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina/němčina
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Zámek Mělník