Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Administrativní činnost, komunikace se stávajícími i novými klienty, vyhledávání nové spolupráce ve všech nabízených službách společnosti. a další.

Požadavky

Spolehlivost.
Zodpovědnost a pečlivost.
Komunikační a vyjednávací dovednosti.
Zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem.
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Pravidelný reporting.
Spolupráce s obchodním oddělením (nabídky, zakázky).

Nabízíme

Možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti.
Samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností.
Odpovídající platové ohodnocení.
Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu.
Zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, auto k soukromému použití, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat a mnoho dalšího).

Informace o pozici

  • Easy & Simple Solution
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Všechny uchazeče