Nabídka práce > asistentní lékařka

asistentní lékařka

Náplň práce

doktorka pro všeobecnou medicínu hledá: asistentní lékařku na plný nebo poloviční úvazek pro obor všeobecná medicína nebo lékařku se zkouškami v oboru, od podzimu roku 2021.
Nabízíme: moderní ordinaci v centru Hofu /Bavorsko/, zprostředkování a užití všech vzdělávacích bodů školní medicíny v praxi, přírodní medicína, veškeré moderní technické vybavení, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, atraktivní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba, pomoc při vyřizování formalit, ubytování atd..

Požadavky

Očekáváme: angažovanost a zájem o všeobecnou medicínu a přírodní medicínu, odpovědnost a dobrou znalost němčiny.

Informace o pozici

  • doktorka Hof
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: německy
  • Plat: nadprůměrný
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: moderní ordinace
  • Vhodné pro: lékařku se zkouskami v oboru
  • Místo pracoviště: Hof, Bavorsko