Nabídka práce > Testovací technik HW

Testovací technik HW

Náplň práce

- Testování elektronických jednotek především driverů výkonových prvků
- Testování výkonových bloků
- Příprava typových zkoušek el. jednotek a výkonových bloků
- Příprava podkladů pro dokumentaci, tvorba dokumentace o zkouškách

Požadavky

- Vzdělání - střední/vysoká škola elektrotechnického směru (výkonová elektronika, elektronika), v případě středoškolského vzdělání je požadovaná praxe v oboru min. 5 let
- Zkušenosti s návrhy elektronických zařízení a výroba desek plošných spojů - i na amatérské úrovni výhodou
- Zkušenosti v oblasti elektronického měření výhodou
- Zkušenosti s SW pro návrh el. schémat a návrhy plošných spojů - OrCAD (Alegro, Altium Designer, Eagle apod.) - výhodou
- Znalost AutoCad výhodou
- Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel...)
- Znalost AJ - výhodou
- Odborná způsobilost pracovníka v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb. min. § 5
- Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost a smysl pro detail

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké výhody
- Nástup ihned nebo dle dohody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: střední/vysoká škola elektrotechnického směru (výkonová elektronika, elektronika), v případě středoškolského vzdělání je požadovaná praxe v oboru min. 5 let
  • Požadované jazyky: Znalost AJ - výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň