Nabídka práce > Prodavač specialista

Prodavač specialista

Náplň práce

Znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt

 Práce ve směnném provozu

 Zodpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny

Požadavky

zdravotní způsobilost
ochotu pracovat na směny
trestní bezuhonost

Nabízíme

Velké množství benefitů (jedna z nejširších a nejzajímavějších

nabídek na trhu, vedle standardních benefitů např. Multisport

karta s minimálně 60% příspěvkem zaměstnavatele, výhodné

volání a internet, penzijní připojištění nebo sleva na zájezdy)

• Jistotu výplaty každý měsíc a možnost měsíčního bonusu navíc

• Zázemí stabilní společnosti, která je jedním z největších

zaměstnavatelů v ČR

• Pravidelné roční hodnocení a navýšení mzdy

• Samostatnou, odpovědnou a různorodou práci

• Propracovaný systém nástupu a zaškolení