Nabídka práce > Programátor C# - brigáda - vhodné pro studenty IT oborů

Programátor C# - brigáda - vhodné pro studenty IT oborů

Náplň práce

Budete se podílet na vývoji našeho systému.
Účastnit se nových projektů.
Testovat jednotlivé aplikace systému.
Učit se od zkušených systémových inženýrů a programátorů.

Požadavky

Podmínkou je znalost vývoje v C# (Visual Studio)
Databáze SQL – alespoň základy
Obecná znalost ERP systémů výhodou
Analytické myšlení a schopnost systematického řešení problémů
Znalost testovacích frameworks výhodou (nikoliv podmínkou)
Anglický jazyk - B2

Nabízíme

Můžeš se těšit na skvělou partu lidí, kteří se rádi setkávají i po práci třeba na grilovačce, při badmintonu, nebo jen tak v restauraci.
Budeš spolupracovat s profesionály, kteří rozumí tomu, co dělají a dokáží Tě posunout a rozvíjet.
Samozřejmostí je u nás neomezený přísun kávy či horké čokolády a jiných nápojů.
Máme prostorné klimatizované kanceláře v moderní budově v městské části
Brno - Komín.
Mzda je od 125 Kč/hod, dohodou o provedení práce. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Pracovní doba ideálně 6-8 hodin denně, záleží i na Vašich časových možnostech.
V období zkoušek se rádi přizpůsobíme. Prázdniny nevedeme. ?
Pokud tě oslovila naše nabídka, dej nám o sobě vědět - zašli nám svůj životopis. Třeba se brzy setkáme a budeme spolu tvořit budoucnost. Těšíme se!

Informace o pozici

  • PRYTANIS a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický - B2
  • Plat: 125 Kč / hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Nápoje zdarma, firemní akce
  • Vhodné pro: Studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Jundrovská 618/31, Brno 624 00