Nabídka práce > Instruktor/ka plavání s dětmi

Instruktor/ka plavání s dětmi

Náplň práce

Brněnský plavecký klub Plaváčci s.r.o hledá na dlouhodobou spolupráci vhodného kandidáta na pozici instruktor plavání. Jedná se o lekce plavání s dětmi od 6 měsíců do 10 let, převládají lekce s předškolními dětmi a batolaty, proto hledáme někoho s praxí či hotovým kurzem na tuto pozici. Nástup a zaučení ihned po znovuotevření bazénů.
Náplň práce: samostatné vedení lekcí, komunikace s lidmi, práce s rezervačním systémem, vyřizování emailů a telefonátů, příprava a dezinfekce pomůcek
Místo výkonu práce: Wellness Rakovec, Za Lužánkami, Kraví hora, Wellness Kuřim
Pracovní poměr: brigáda nebo OSVČ
Kontakt: info@plavacci.com, 739 203 700

Požadavky

Praxe v oboru nebo ukončený kurz instruktora plavání nebo vysoká škola sportovní obor.

Nabízíme

Zajímavou práci s dětmi a dlouhodobou spolupráci.

Informace o pozici

  • PLaváčci s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 130 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské, OSVČ
  • Místo pracoviště: Brno