Nabídka práce > Lektor/ka v oblasti vzdělávání pro Minecraft – učitelé, rodiče, studenti ( starší 18+) vhodné jako přivýdělek

Lektor/ka v oblasti vzdělávání pro Minecraft – učitelé, rodiče, studenti ( starší 18+) vhodné jako přivýdělek

Náplň práce

Jste nadšeným fanouškem Minecraft?

Baví Vás pohybovat se ve virtuálním prostředí? Máte kladný vztah k dětem a rádi byste předali zkušenosti dál?

Pak právě Vás hledáme. Jedná se o lektorskou činnost v rámci kroužku Minecraft.

Požadavky

Požadujeme:

Základní znalosti práce s PC. Není nutné být programátor nebo IT guru. Bohatě pro začátek stačí, když si budete umět poradit se základními počítačovými problémy - restart PC, aktualizace PC, připojit PC k internetu atp.

Vhodné pro studenty a absolventy VŠ, učitele z VŠ/SŠ/ZŠ, rodiče, kteří mají blízko k Minecraft, nejen díky svým dětem (vhodné jako vedlejší příjem).

Nabízíme

Co nabízíme?

Přátelský a stále se rozšiřující kolektiv.

- Zajímavou odměnu od 150 Kč/hod. do 200 Kč/hod.

- Flexibilní pracovní dobu.

- Možnost spolupráce na příměstských táborech.

Další informace

V případě zájmu, prosíme o vyplnění dotazníku.

Informace o pozici

  • Bridge Academy z.s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CJ, základy AJ
  • Plat: 150 -200/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty a absolventy VŠ, učitele z VŠ/SŠ/ZŠ, rodiče
  • Místo pracoviště: Most, Teplice, Celá ČR