Nabídka práce > FINANČNÍ SPECIALISTA

FINANČNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

• realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti
• jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
• aktivní vytváření portfolia klientů
• aktivní budování image firmy

Požadavky

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha
• profesionální přístup
• rozhodnost, samostatnost a loajalitu
• výborné komunikační dovednosti v českém jazyce

Nabízíme

• Uplatnění se ve společnosti s mnoha oceněními ve finanční sféře.
• Příležitost pro osobní i profesní růst
• Prostor a podpora při zaškolení a kontinuální vzdělání
• Práce v inspirativním a profesionálním prostředí
• Plně a moderně vybavené kanceláře v Brně, Olomouci, Prostějově, Velké Bíteši, Vyškově a Blansku
• Bezplatné zaškolení v rámci firmy
• Pozice vyžaduje výjezdy mimo kanceláře na obchodní jednání nebo porady...

Další informace

Jsme profesionálové, potrpíme si proto, nejen na příjemné vystupování našich specialistů, ale také na business oblečení.

Informace o pozici

  • Věra Kratochvílová
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000 - 70000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno