Nabídka práce > Obchodní manažer (Čechy)- různé divize! Vhodné pro absolventy i lidi co chtějí změnit obor!

Obchodní manažer (Čechy)- různé divize! Vhodné pro absolventy i lidi co chtějí změnit obor!

Náplň práce

!!! NEJEDNÁ SE O FINANČNÍ PORADENSTVÍ NEBO MLM !!!
Dle dané divize, kterou si volíte sami:
- Oslovujete nové zákazníky (naše 100% podpora pro úspěšnost)
- Vedení jednání (též 100% podpora)
- Zaznamenávání průběhů jednání
- Umět vyřešit požadavky klientů pro oboustrannou spokojenost
- Řešíte pouze klientský servis- administrativa je minimální!
- Vytváření dlouhodobých vztahů

Požadavky

Pro nás je klíčové chtít pracovat, najít v tom svojí vizi a umět na sobě pracovat!
Není potřeba mít tituly, nebo x- leté zkušenosti u nás vítáme i nováčky, ať už absolventy nebo lidi co chtějí změnit obor.
Vítáme i zkušené lidi z obchodu, pro jejich zkušenosti, nadhled a pomoc pro klíčový rozvoj firmy.

Nabízíme

Jsme firma, která externě zastupuje firmy v obchodním zastoupení. Naše vize je pomoci firmám růst.
Jako firma jsme pro naše pracovníky podporou, hledáme vhodné firmy, které Vám budou sedět a podle toho nastavujeme i pracovní náplň.
Podporou se myslí, že umíme i z lidí co v obchodě nikdy nepracovali vytvořit schopné osobnosti, které dokážou mít tah na branku, tak aby obě strany byly spokojené.
U lidí, kteří jsou schopní v komunikaci a obchodu, řešíme zefektivnění obchodů a podle toho, kam chce člověk směřovat nastavit další cesty.
Dále u nás lidé nemusí řešit administrativu, můžou se soustředit pouze na svou činnost, chápeme že nadbytečná administrativa zdržuje od hlavních cílů.

Další informace

Pojďte s námi rozjet rok 2021 na novou úroveň!

Pošlete nám životopis a do 2 dnů se Vám ozveme pro online pohovor!

Informace o pozici

  • Kristýna Horáková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000,- a více
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: volná pracovní doba, homeoffice, benefity
  • Vhodné pro: Všechny, kteří chtějí pracovat!