Nabídka práce > Koordinátora(ku) programů pro školy a lektora(ku) programů EVVO

Koordinátora(ku) programů pro školy a lektora(ku) programů EVVO

Náplň práce

Co u náš budete dělat?

- koordinovat vzdělávací aktivity v Ekocentru Huslík
- tvořit a realizovat denní výukové programy pro školy a školky připravovat a realizovat akce pro veřejnost
- metodicky podporovat školy

Požadavky

Co od vás potřebujeme?

- VŠ vzdělání v pedagogickém nebo přírodovědném oboru
- Zájem o environmentální výchovu a osvětu
- Kladný vztah k pobytu venku v přírodě
- Kreativní a organizační schopnosti
- Aktivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost
- Chuť se dále vzdělávat

Nabízíme

Co u nás získáte?

- Smysluplnou pracovní náplň
- Možnost vzdělání a dalšího rozvoje
- Zajímavou práci v přátelském kolektivu nádherné okolní prostředí v srdci lužního lesa
- Možnost realizace vlastních projektů

Další informace

- Nástup je možný od února 2021 případně dle domluvy
- Pracovní aktivity probíhají v ekocentru huslík na adrese: na zálesí 1473, Poděbrady
- Do 15. ledna nám zašlete na email: info@ekocentrumhuslik.cz váš strukturovaný životopis a motivační dopis (s případnými doporučeními) do předmětu emailu uvěďte: Chci pracovat na Huslíku - Koordinátor
- Pro další informace pište na email výše nebo volejte na 739 005 700

Informace o pozici

  • Ekocentrum Huslík
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: učitele a učitelky, lektory EVVO, lektory neformálního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Poděbrady