Nabídka práce > Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Náplň práce

- Rozměrová kontrola výkovků a všech druhů obrobků (před tepelným zpracováním, před a po ultrazvuku) podle specifikace výrobního procesu
- Práce s ručními měřidly
- Kontrola prvního kusu, ověření programu CNC i 3D měřícího stroje
- Obsluha 3D souřadnicových měřících strojů, jejich denní kalibrace a tvorba plně funkčních programů
- Tvorba zprávy o kontrole a neshodách pro zákazníky i vnitřní potřeby společnosti
- Obsluha razicí pistole a její nastavení včetně přípravy razicích instrukcí
- Označování finálních výrobků podle požadavků zákazníků
- Hledání příležitostí ke zlepšení kontrolních procesů, zvýšení kvality a snížení nákladů

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru – ideálně strojního
- Zkušenosti na podobné pozici podmínkou - nejlépe ve strojírenské výrobě
- Znalost měřidel, případně souřadnicového měřícího stroje
- Komunikativní znalost Aj výhodou
- Základní znalost práce na PC
- Orientace na kvalitu, pozornost k detailu, zaměření na zákazníka
- Analytické myšlení, týmová práce
- Ochota práce v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)

Nabízíme

- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Zaměstnanecké výhody
- Stabilní přátelský kolektiv
- Nástup možný ihned

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na uvedený e-mail, nebo volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání technického směru
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň