Nabídka práce > Creative Director

Creative Director

Náplň práce

Hlavní firemní kreativec:
Kreativec se zabývá převážně tvůrčí činností v oblasti reklamy a marketingu. Připravuje nápadité a kreativní reklamní koncepty a jejich následnou realizaci. Má hlavní vliv na směřování projektů.

- Kreativní vymýšlení konceptů, scénářů a kampaní
- tvorba textů pro různé reklamní účely – web, popis projektu,
- výroba audiovizuálních děl od přípravy scénáře po postprodukci
- umělecké Vedení projektu – video scénárista a režisér
- zprávy k projektům
- zajištění agendy kolem natáčení, promítání (spotů, videí, videomappingu)
-příprava účinných sdělení pro oslovování našich zákazníků na sociálních sítích
- příprava strategií pro online i offline projekty, rozpočty
- umělecké vedení projektů
- komunikace s externími dodavateli
- úzká spolupráce s kolegy a zajištění tak hladkého průběhu celé zakázky

Požadavky

POŽADUJEME
- výbornou znalost práce s grafickými nástroji Adobe Creative Suite (InDesign, Illustrator, Photoshop),
- znalost typografie, grafického designu, webdesignu, reklamní tvorby,
- copywriting, schopnost práce s textem a kreativní psaní
- zkušenost s výrobou audiovizuálních děl od scénáře k postprodukci
- zkušenosti s programy MS Office (Word, Excel, Power Point),
- kreativní přístup, pečlivost, dotahování úkolů do konce
- vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- spolehlivost, časovou flexibilitu, proaktivitu,
- samostatný a zodpovědný přístup k práci, týmovost,
- výbornou znalost českého jazyka
- vzdělání v grafickém směru nebo praxe v grafickém studiu nebo reklamní agentuře
- řidičský průkaz B – aktivní řidič
- znalost AJ výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME
Práci nejlépe na ŽL, ale i zaměstnanecký poměr
Externí spolupráci
Platové ohodnocení dle dohody
Prostor pro seberealizaci
Přátelskou a tvůrčí atmosféru.
home office
Nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu zasílejte své životopisy a portfolio (přehledná .pdf prezentace) na email: info@echopix.cz, v předmětu uveďte název pracovní pozice.
"Dávám tímto společnosti ECHOpix s.r.o. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány pouze za účelem jejich zpracování a uložení v personální evidenci společno

Informace o pozici

  • ECHOpix s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina výhodou
  • Plat: dle dohody a typu úvazku (na dohodě ŽL, HPP)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: homeoffice, prostor pro vlastní seberealizaci
  • Vhodné pro: grafika s praxí, kreativce se zkušeností s copywritingem
  • Místo pracoviště: Krnov