Nabídka práce > Specialista prodeje po telefonu

Specialista prodeje po telefonu

Náplň práce

Co Vás čeká?
volání firemním klientům a nabízení našich služeb
osobní kontakt s klienty a hledání vhodného řešení
skvělý produkt: lokální svébytný finanční produkt

Požadavky

Koho hledáme?
nebojíte se telefonovat, obchod vás baví
spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat
práce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
nástupní plat 20 tis. Kč + provize do výše 7%
jistotu dobré práce, stabilní výplatní termín
pracovní dobu 9:00–17:00, při plnění cíle kratší pátky
pro meziměstské zajistíme ubytování v centru Prahy
příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup
teplé, studené nápoje, další občerstvení s možností výběru

Další informace

Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelské atmosféře? Pojďte k nám! Jsme rozvíjející se česká společnost v oblasti osobních financí a poradenství.

Nejsme běžné call centrum. Prodejci po telefonu pro nás nejsou „jen“ operátoři ale konzultanti s velkou možností seberealizace. Mají prostor k vlastní organizaci práce, samostatnosti i schůzky s klienty. Nejsou to roboti, kteří jedou podle call skriptů – jednáme s klienty individuálně, lidsky. Nesedí ve velkém open spacu ale v útulném prostoru v centru Prahy.

Informace o pozici

  • P4I
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000 + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: práce je vhodná pro všechny věkové kategorie
  • Místo pracoviště: Praha 1