Nabídka práce > Trenér životního stylu

Trenér životního stylu

Náplň práce

Provádíme vstupní analýzy pro nové klienty, školy, firmy a sportovní kluby.
Sestavujeme optimální výživové plány s možností zapojení cvičení.
Zajištujeme podporu pro stálé klienty, e- maily, soc. sítě. včetně osobních i on-line kurzů výživy, pleti a pohybu

Požadavky

věk min. 18 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost a příjemné vystupování
spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba
Možnost práce v příjemném prostředí, nebo i z domova on-line
Příjemné vzdělávání, vše krok po kroku naučíme.
Kariérní postup.
Možnost i zahraničních stáží.
Perspektivní uplatnění
Zapracování do funkčního systému práce

Další informace

Hledáme 3-5 šikovných kolegů k nám do týmu, kteří by si rádi přivydělali 2-5 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Možnost dlouhodobé spolupráce včetně zajímavého finančního ohodnocení

Informace o pozici

  • Nutri&fit studio
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží