Nabídka práce > Wellness kouč

Wellness kouč

Náplň práce

Zabýváme se péčí o klienty, jejich cíle jsou velmi individuální.
Od protravování postavy, redukce váhy, nabrání aktivní hmoty, zlepšení kondice, nabrání energie.
Naší prací je tvoření Nutričních programů na míru klientovi.
O klienta se dlouhodobě staráme, příležitost tedy není pro ty, kteří hledají krátkodobý přivýdělek.

Požadavky

⦁ Zájem o zdravý životní styl
⦁ Aktivní a zodpovědný přístup k práci
⦁ Znalost a ovládání sociálních sítí a internetu
⦁ Zodpovědnost, spolehlivost, férovost, trpělivost
⦁ Kreativitu
⦁ Věk minimálně 18 let

Nabízíme

⦁ Časovou flexibilitu
⦁ Kompletní zaučení do oboru
⦁ Práci online
⦁ Nadstandartví finanční ohodnocení
⦁ Mladý kolektiv
⦁ Kariérní růst
⦁ Školení, akce, teambuilding
⦁ Práci v týmu

Další informace

Pracovní pohovor bude domluven výhradně telefonicky, ke každému životopisu je nutné přiložit telefonní číslo.

Informace o pozici

  • Petra Švandová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 5000 - 10000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské, studenti, lidi co si chtějí přivydělat k rodinnému rozpočtu
  • Místo pracoviště: Lichkov