Nabídka práce > Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Náplň práce

- Dohled na kvalitu produktu ve výrobě, dodržování kvalitativních požadavků ve výrobě
- Vyhledávání slabých míst ve výrobním procesu
- Provádění auditů na pracovištích a předepsaných kontrol pracovišť
- Vstupní kontrola materiálu ve spolupráci s SQA – příjem a validace materiálu
- Spolupráce se supervizorem na směně
- Zodpovědnost za provedení validace materiálu na vstupní kontrole na směně
- Zodpovědnost za odepisování zmetkových dílů a reporting vedoucímu kvality

Požadavky

- SŠ technického směru
- Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti z oblasti automotive
- Velmi dobra technická zdatnost
- Silná osobnost, samostatnost
- Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- Velmi dobré finanční ohodnocení, stravenky a další benefity

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na uvedený e-mail, nebo volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: SŠ technického směru
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bor u Tachova