Nabídka práce > Provozní asistentka

Provozní asistentka

Náplň práce

Známá prosperující společnost, vypisuje výběrové řízení, na pozici provozní asistentka (hospodyně).
Práce v příjemném atraktivním prostředí, vaším úkolem bude kompletní servis hotelového typu, pro partnery a firemní klienty, atd. (vybrané kandidáty personální útvar zacvičí, vysvětlí, zaškolí...)

Požadavky

Odpovídající vzdělání, spolehlivost, loajalitu, osobnostní vyzrálost, přirozenou inteligenci, stabilitu, smysl pro týmovou práci, vyrovnanost, nekonfliktnost a pozitivní reference z minulých pracovišť

Nabízíme

- dlouhodobá a stabilní práce na HPP z možností finančního i pracovního růstu
- Mimořádně a nadstandardně atraktivní finanční ohodnocení, 20 – 25 000 Kč čistého (25 – 33 000 Kč hrubého) odměny až do výše 50 %, dle odvedené práce a nasazení, příspěvek na dopravu 1000 Kč + příspěvek na stavu
- mimořádně atraktivní pracovní doba, 10 – 11 odpracovaných dní, formou prodloužených směn
- příjemný pracovní kolektiv

Informace o pozici

  • Pragokoncert Bohemia a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zlín