Nabídka práce > TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

• Komunikace se zákazníky a subdodavateli, návrh realizace, příprava nabídek,
• zajištění potřebného materiálu, zodpovědnost za nakládání se zdroji,
• koordinace a kontrola činností, prevence rizik a hrozeb,
• stanovení dílčích úkolů, kontrola jejich plnění,
• stanovení časové i finanční náročnosti projektu,
• reporting vedení společnosti.

Požadavky

• 5 let praxe s řízením projektů ve strojírenství a chemickém průmyslu,
• vysokoškolské vzdělání technického zaměření,
• znalost anglického a polského jazyka slovem i písmem,
• dobrou orientaci v technické výkresové dokumentaci.

Nabízíme

• SV případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v českém i polském jazyce spolu s průvodním dopisem na: nabory@orlenservice.cz.tabilní prostředí společnosti patřící do mezinárodní kapitálové skupiny ORLEN,
• zajímavé i náročné úkoly, které pro Vás mohou být výzvou,
• profesní i osobní rozvoj,
• 25 dnů dovolené,
• zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod. týdně,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• příspěvek na stravování ve formě SODEXO Gastro Pass Card,
• Velikonoční a Vánoční bonusy,
• služební vůz i k soukromému užívání,
• mimořádné odměny za dobře odvedenou práci,
• flexibilní pracovní dobu – příchod mezi 6:30—8:00 hod.,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• nástup preferujeme ihned,
• místo výkonu Litvínov.

Další informace

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v českém i polském jazyce spolu s průvodním dopisem na nabory@orlenservice.cz

Informace o pozici

  • ORLEN Service Česká republika s. r. o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: poský, anglický, český
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Litvínov