Nabídka práce > Makléř

Makléř

Náplň práce

Náplň činnosti realitního makléře se skládá z vyhledávání nemovitostí, které zprostředkovává k prodeji nebo pronájmu. Dojednává s majiteli konkrétní podmínky prodeje nebo pronájmu, uzavírá kupní, nájemní nebo podnájemní smlouvy a přepočítává či stanovuje výši provizí. K celé činnosti pak vede podrobnou dokumentaci.

Požadavky

Základem naší práce je důvěra, proto hledáme důvěryhodného kolegu, a to jak směrem ke klientů, tak ke společnosti. Nevadí, že nemáte roky praxe, jsme přesvědčeni o tom, že šikovný jedinec se smyslem pro obchod se od nás rád a rychle vše naučí.
Smysl pro fair play. S každým klientem jednáte rovně a ctíte zásady slušného chování. Dobrá pověst je vaší nejsilnější zbraní.
Jako realitní makléř/ka musíte být empatický/á, umět svým klientům naslouchat, být jim dobrým a trpělivým rádcem.

Nabízíme

Do začátku od nás dostanete: naše know-how v oboru, pomocnou ruku kdykoliv, skvělý kolektiv, online kancelářský software, vlastní email a telefon, flexibilní pracovní úkoly - práce z domova samozřejmostí.
Příjmy bez limitů – odměnou za vaši práci budou nadstandardní výdělky a absolutní svoboda. Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat. Díky propracovanému systému provizí získáte příležitost k výdělkům, které dalece převyšují celorepublikový průměr. Navíc se o svou odměnu s nikým nedělíš - od nástupu dostáváš mzdu, o které si u konkurence můžeš nechat zdát.
V RODINNÉ REALITNÍ nejste ničí podřízený. Nejste náš zaměstnanec, ale obchodní partner. Proto nám záleží na vašem profesním růstu a úspěchu v podnikání. Pomoz nám svými schopnostmi a nasazením dále posilovat dobré jméno naší firmy!

Další informace

www.rodinna-realitni.cz

Informace o pozici

  • Dušák
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Plat: 60.000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: bonusy za pracovní výkon
  • Místo pracoviště: Praha / home office