Nabídka práce > Advokátní koncipient/koncipientka

Advokátní koncipient/koncipientka

Náplň práce

Poskytujeme kompletní právní služby našim klientům zejména v oblasti trestního, insolvenčního, správního a občanského práva. Doplňkově také zajišťujeme korporátní agendu. V rámci generální praxe se zprvu budete podílet na dílčích úkolech (např. sepisy smluv, podání soudům a správním orgánům) a postupně budete dostávat na starosti i celé kauzy/spory, v rámci kterých se budete účastnit i schůzek, jednání, výslechů apod.

Požadavky

Hledáme
- plnohodnotného, dlouhodobého a loajálního člena týmu, který má chuť se učit, zdokonalovat, pracovat samostatně pod vedením zkušeného advokáta a řešit zadané kauzy od začátku až do konce,
- uchazeče se schopností myslet a samostatně řešit zadané úkoly v nejlepším zájmu klienta,
- řidičský průkaz skupiny B a schopnost skutečně řídit auto s automatickou i manuální převodovkou (vlastní auto není nezbytné, ale je výhodou) z důvodu pracovních cest mimo Prahu,
- předchozí praxe na koncipientské pozici je výhodou, nikoli podmínkou,
- nutná výborná znalost českého jazyka a anglického jazyka,
- zájem o právo, soudní spory, legislativu a všechno co s tím souvisí.

Nabízíme

- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- generální praxi blížící se svým zaměřením a rozsahem advokátní praxi (vykonáváno samozřejmě pod dohledem a vedením advokáta), která již několik předchozích koncipientů velmi dobře připravila na advokátní zkoušky,
- spolupráci s dalšími kolegy-advokáty i s řadou odborníků z jiných oblastí (např. daně, účetnictví),
- dlouhodobou spolupráci s možností pokračovat v rámci kanceláře po složení advokátních zkoušek,
- měsíční mzda ve výši 25.000 - 30.000 Kč v závislosti od praxe,
- kancelář v centru Prahy u stanice metra Muzeum.

Další informace

Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Nástup dle dohody.

Informace o pozici

  • JUDr. Petr Vališ, advokát
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: výborná znalost českého jazyka a anglického jazyka
  • Plat: 25.000 - 30.000 Kč v závislosti od praxe
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 2