Nabídka práce > Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Náplň práce

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacího, tryskacího a metalizačního zařízení, příprava OK pro nanášení nátěrových hmot,

Požadavky

bezúhonnost, časová flexibilita, loajálnost, dobrý zdravotní stav - praxe v oboru výhodou, není však podmínkou

Nabízíme

- stálá perspektivní práce
- možnost profesního i finančního růstu
- zaškolení a zaučení v oblasti nátěrových hmot
- po zapracování – doba neurčitá
- možnost zaměstnání zahraničních pracovníků + ubytování po zkušební době

Další informace

firma SANCOLOR s.r.o. se reprezentuje více jak dvacetiletou praxí, místo výkonu zaměstnání SIAG CZ Chrudim

Informace o pozici

  • Sancolor s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000-30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chrudim