Nabídka práce > Asistentka vedoucího agentury Generali Česká Pojišťovna a.s.

Asistentka vedoucího agentury Generali Česká Pojišťovna a.s.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
- s úsměvem přijímat naše klienty, pomáhat jim a starat se o to, aby každý odcházel spokojen
- zajišťovat chod kanceláře
- administrativu související s naší prací
- uzavírat pojistné smlouvy a zajišťovat jejich servis

Požadavky

Co od Vás budeme vyžadovat?
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, dobrou schopnost komunikace
- zdravé sebevědomí a samostatnost
- příjemné vystupování a proklientský přístup
- uživatelské znalosti práce na PC

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- zázemí největší pojišťovny v České republice
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné prostředí a milý kolektiv

Další informace

Termín nástupu: dohodou.
V případě zájmu nám zašlete životopis, motivační dopis a maturitní vysvědčení.

Informace o pozici

  • David Dobeš
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bystřice pod Hostýnem