Nabídka práce > Obchodník s leady

Obchodník s leady

Náplň práce

Co bude náplň Vaší práce?

- Pomůžete nám vytvořit celou obchodní jednotku.
- Jste v kontaktu s vybranými klienty na telefonu a budete jim doporučovat řešení na míru, dle jejich potřeb. Dostáváte - námi vygenerované kontakty, nevoláte na studené kontakty.
- Vaší kompetencí bude taky prodej našich produktů se kterými Vás důkladně seznámíme.
- Můžete se zapojit do obchodních záležitostí firmy.

Požadavky

Co BYSTE měla ještě splňovat, než nám napíšete?

- Hledáme ženu pro vyváženost týmu.
- Nebojíte se komunikovat s lidmi, ať už face to face nebo po telefonu.
- Chcete mít ve svých rukou to, kolik si vyděláte.
- Můžete počítat s fixním platem 20 - 35.000 Kč + provize z prodejů a další motivační odměny a benefity. Částka, kterou si můžete odnést je až 65.000 Kč měsíčně.
- Jste týmová hráčka, která dokáže s týmem komunikovat a nebojíte se říct, když máte návrh na zlepšení nebo máte pocit, že něco nefunguje.

- Pracovní doba je od 9:00 do 18:00 - od pondělí do pátku v Praze.

- Hledáte místo, kde se můžete seberealizovat, vzdělávat a posouvat.
- Chcete být aktivní součástí týmu.

Nabízíme

Práce v rozvíjejícím startupu, firemní benefity různého druhu, práce v příjemném pracovník prostředí.

Informace o pozici

  • VIP Zákony Bohatství s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Odměny z prodejů, další firemní benefity
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Strakonická 3309/2e