Nabídka práce > Výpomoc na stavbě rodinných domů

Výpomoc na stavbě rodinných domů

Náplň práce

Výpomoc na stavbě rodinných domů - dokončovací práce.
Nehledáme raketové inženýry, ale zároveň bychom ocenili člověka, který umí používat mozek a ne jen kladivo. Proto ideálně studenty či osoby, které současná situace připravila o příjem. Jedná se o pomocné práce všeho druhu, proto není potřeba žádná kvalifikace, jen chuť do práce v kolektivu fajn lidí a síla pracovat 8-12 hodin denně.

Požadavky

- Pracovitost
- Spolehlivost
- Vlastní dopravní prostředek

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dny
- Přátelský pracovní kolektiv
- Práce na čerstvém vzduchu!
- Férová výplata formou hodinové mzdy
- Odměny dle šikovnosti a hlavně pracovitosti

Informace o pozici

  • soukromník
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenta či mladého člověka co hledá krátkodobý přivýdělěk
  • Místo pracoviště: Vrané nad Vltavou