Nabídka práce > Mobilní uklízeč/ka

Mobilní uklízeč/ka

Náplň práce

A.G.J.- chráněná dílna s.r.o. přijme do pracovního poměru na plný úvazek mobilního uklízeče na pravidelný i operativní úklid administrativních i výrobních prostor, sociálního zázemí, a veřejně přístupných prostor v Pardubicích a blízkém okolí / dle pokynů facility manažera./

Požadavky

Požadujeme trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, pracovitost a spolehlivost, vhodné i pro OZZ, OZP, flexibilitu a možnost práce ve výškách. Nástup možný ihned po lékařské prohlídce.

Nabízíme

Nabízíme zaškolení, motivující platové podmínky, služební auto a telefon.

Další informace

První kontakt mailem nebo telefonicky.
Kontaktní pracovník : Jana Ventrubová, tel. 737 859 071

Informace o pozici

  • AGJ-facility chráněná dílna, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební auto a telefon
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Pardubice a okolí