Nabídka práce > Marketingový specialista/ Marketing specialist /Marketing Design Operations

Marketingový specialista/ Marketing specialist /Marketing Design Operations

Náplň práce

Náplň práce: plánování a realizace marketingových kampaní, analýza prodeje našich produktů na trzích, podpora brandu na sociálních sítích, správa sociálních sítí, příprava dokumentů firemní komunikace (vizitky, PPT, příprava všech marketingových dokumentů - prezentace, kompenzační plán).

Požadavky

Požadujeme: digitalni CV, ukázky své práce, PC –pokročilá úroveň MS Office, práce se sociálními sítěmi na nadprůměrné úrovni, znalosti Adobe – ilustrator, Indesign, Photoshop vítána, český jazyk na výborné úrovni, anglický jazyk na dobré úrovni, ŘP sk.B .
SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITA A POZITIVNÍ MYŠLENÍ!

Nabízíme

Práci v příjemném prostředí, možnost dalšího rozvoje

Informace o pozici

  • EC Cosmetics Europe, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk - pokročilá znalost, anglický jazyk na dobré úrovni podmínkou, ostatní jazyky vítány
  • Plat: Dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: občerstvení na pracovišti, školení, mobilní telefon , notebook
  • Vhodné pro: Praxe v oboru min. 2 roky
  • Místo pracoviště: EC Cosmetics Europe, s.r.o., Medkova 868/1, 627 00 Brno