Nabídka práce > Elektrikář / servisní technik

Elektrikář / servisní technik

Náplň práce

Nabízíme volnou pracovní pozici "Elektrikář / servisní technik" ve firmě zajišťující servis výtahů v lokalitě Kopřivnice a okres Nový Jičín. Hledáme spolehlivého a časově flexibilního zaměstnance.

Požadavky

vyučení v oboru elektro
místo bydliště Kopřivnice
vyhláška 50 § 6
řidičský průkaz sk. B
časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
zkušenosti se zdvihacími zařízeními - výhodou

Nabízíme

práci na HPP na dobu neurčitou – zkušební doba | možnost práce i na DPP (přivýdělek)
po zapracování možnost finančního růstu či získání jiných benefitů (služební automobil)
služební telefon včetně SIM, možnost i používat i pro soukromé hovory
práce ve stabilní firmě s více jak 25 letou tradicí

Další informace

V případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedený e-mail, do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Informace o pozici

  • Výtahy Socha - Kopřivnice
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130 - 160 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice