Nabídka práce > Dopravce

Dopravce

Náplň práce

Jsme malá rodinná firma, která mezi sebe přijme kvalitního dopravce,
který vlastní plachtové vozidla na 8,nebo 10 europalet. Nabízíme jistotu
stálého zaměstnání, zakázky převážně DE a okolní státy, garantované
minimum 10,-Kč za kilometr. Započítáváme celkové km včetně přejezdových s
minimální garanci 3500km/týdně, v případě menšího nájezdu, doplácíme
rozdíl. Týdenní fakturace, splatnost 30-60 dní, nebo možnost SCONTA.
Hledáme pouze a maximálně 1-2 auta. V případě zájmu nás kontaktujte na
autodopravapaulfranzova@seznam.cz

Požadavky

Spolehlivost, flexibilita, ochota pracovat.
Vlastní plachtové vozidla na 8,nebo 10 europalet.

Nabízíme

Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, zakázky převážně DE a okolní státy, garantované

Informace o pozici

  • AD-Paulfranzová
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: celá ČR