Nabídka práce > Výrobní technik

Výrobní technik

Náplň práce

Práce ve sklepním hospodářství při procesu výroby vína, při zpracování hroznů, lahvování a etiketování, pomoc s expedicí vína ze skladu.
Požadavky: řidičský průkaz, časová flexibilita, předchozí zkušenosti z oboru výhodou, ale nejsou podmínkou
Pracovní doba: dle domluvy, flexibilní
Nástup: možný ihned
Nabízíme různorodou a zajímavou práci, příjemný pracovní kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity.

Požadavky

řidičský průkaz, časová flexibilita, předchozí zkušenosti z oboru výhodou, ale nejsou podmínkou

Nabízíme

Informace o pozici

  • Vino Cibulka Mikulov
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: do 35tisíc/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • Místo pracoviště: VINO CIBULKA, K Vápence 3, Mikulov