Nabídka práce > Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Náplň práce

• Samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s ředitelem společnosti
• Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů dle SoD a PD
• Jednání se zástupci objednatele
• Koordinace, kontrola práce a dodržování harmonogramu subdodavatelů
• Vedení stavebních deníků, směnových listů
• Zajišťování plynulého chodu stavebních zakázek
• Výsledkem Vaší činnosti by měl být co nejhladší chod Vám svěřených zakázek

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání - stavební inženýr
• Praxe na pozici stavbyvedoucího min. 5 let
• Orientace v projektové dokumentaci
• Autorizace vítána, ale není podmínkou
• Uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, Kros výhodou
• Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce
• Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

• Zázemí silné, stabilní a rychle se rozvíjející české společnosti
• Přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu a pohoda rodinné firmy
• Odpovědnou zajímavou práci s možností seberealizace a dalšího profesního rozvoje
• Nadstandardní benefity: obědy zdarma, neomezený tel. tarif, bezúročné půjčky, školné na děti, podpora sportu …a další
• Výkon práce převážně v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Informace o pozici

  • Kovo Kameník s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 50.000,- Kč měsíčně + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: obědy zdarma, mobilní telefon, služební automobil, firemní akce, bezúročné půjčky
  • Místo pracoviště: Pohřebačka 44, 533 45 Opatovice nad Labem