Nabídka práce > Recepční v masérském studiu - pouze pro OZP

Recepční v masérském studiu - pouze pro OZP

Náplň práce

Osobní, telefonická a emailová komunikace s klienty

Péče o příchozí klienty, manipulace s hotovostí

Správa objednávek

Příležitostná asistence nevidomým a slabozrakým masérům

Příprava maséren, průběžný menší úklid

Požadavky

Ukončené min. nižší středoškolské vzdělání

Práce s PC na základní, uživatelské úrovni

Příjemné vystupování a komunikativnost

Nástup v průběhu září 2020

Pozice je určena pouze pro poživatele invalidního důchodu

Nabízíme

Dlouhodobé zaměstnání na zkrácený úvazek (2 - 3 dny v týdnu) s možností rozšíření

Nástupní mzda 110 - 130 Kč Kč na hodinu, motivační finanční odměny po zapracování

Pracovní doba dle dohody

Příjemné pracovní prostředí moderně vybaveného salonu v centru Prahy

Pestrá, smysluplná náplň práce

Přátelská, neformální atmosféra menšího týmu

Další informace

Studio Světélko, prosperující sociální podnik působící od roku 2011 v oblasti masérských služeb prováděných nevidomými a slabozrakými maséry, hledá do svého týmu recepční/asistentku. Staňte se součástí našeho stabilního, dlouhodobě úspěšného týmu a získejte smysluplné, dlouhodobé zaměstnání.

Informace o pozici

  • ANTERIS s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: OZP, absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 2 - Nové Město