Nabídka práce > SVÁŘEČ MIG/MAG/popř. TIG - HLINÍK, na HPP, SPĚCHÁ

SVÁŘEČ MIG/MAG/popř. TIG - HLINÍK, na HPP, SPĚCHÁ

Náplň práce

Pro našeho klienta sídlícího v Německu u města Lindau (Bodensee) hledáme svářeče HLINÍKU metodou MIG/MAG, popřípadě TIG 141 pro svařování žebříků, ochran proti pádu, nájezdní plošin, kontejnerových schodů, apod. Nástup možný ihned.

Požadavky

- praxe na pozici svářeče metodou MIG/MAG/TIG minimálně 3 roky
- dobré znalosti svařování v sektoru hliníku
- orientace ve výkresové dokumentaci
- kontrola kvality vyráběných součástí
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- motivaci pro nezávislé a kvalitní pracovní metody
- znalost německého jazyka výhodu

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobou práci na HPP
- mzda 12 EUR/hod čistého (německá
pracovní smlouva)
- výplata vždy 15. den v měsíci na účtu
- ubytování zařízeno a hrazeno naší
společností v plné výši
- německé zdravotní a úrazové pojištění, plná
zdravotní péče i v ČR
- německé přídavky na děti

Další informace

Aktuální životopisy spolu s naskenovanými certifikáty posílejte na email office@jobdela.cz a jako předmět uveďte "Svářeč - hliník Lindau" nebo volejte na telefonní číslo +420 776 466 029.

Informace o pozici

  • DELA GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: německý jazyk výhodou
  • Plat: 12€ netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Lindenberg Německo