Nabídka práce > Brigáda v kavárně

Brigáda v kavárně

Náplň práce

Dobrý den, hledáme brigádníka do nově otevřené kavárny s cyklo obchodem. Zkrátka člověka co umí udělat kafe, ( zkušenost z kavárny vítána )udržuje pořádek a občas i sedne na kolo nebo má vztah k cyklistice :) Práce na DPP nebo IČO - 100 Kč na hodinu, Středa až Pátek, možná delší spolupráce.
Středočeský kraj - Červený Újezd - nutné se vědět dopravit či už autem nebo na kole. Děkujeme a budeme se těšit.

Nabízíme

Informace o pozici

  • Kolo&Kava
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda