Nabídka práce > realitní makléř - specialista na pronájmy

realitní makléř - specialista na pronájmy

Náplň práce

Do naší realitní agentury hledáme nové členy zapálené do obchodu a se zájmem o oblast realit.
Budeš nám pomáhat pronajímat nemovitosti v Praze a okolí.

Náplň práce – realitní makléř se zaměřením na pronájmy bytů.
Odměna formou % z provizí + bonusy (cca 20-30 tis. Kč měsíčně).
Garance fixní odměny v průběhu zaškolování a ve zkušební době.
Nástup – podzim 2020, obratem, dle domluvy – jsme flexibilní.
Praha, kanceláře v centru na Senovážném náměstí.

Požadavky

Tvůj profil:
- Jsi spolehlivý, komunikativní člověk a domluvíš se česky a anglicky
- Jsi časové̌ flexibilní a ochotný pracovat alespoň 20 hodin týdně

Nabízíme

Co za to?

- Přátelský mladý kolektiv, kde si tykáme a občas spolu někam vyrazíme. Můžeš od nás očekávat maximální podporu a zpětnou vazbu, vše vysvětlíme a kvalitně zaučíme.
- Práce u nás ti přinese zkušenosti s obchodním jednáním, s realitním trhem a s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu.
- K dispozici firemní telefon, bezedná zásoba dobré kávy, zábavné a akční teambuildingové akce a vzdělávací workshopy na zajímavých místech.
- K tomu nabízíme atraktivní odměnu za odvedený výkon při práci, kde hlavním cílem je spokojený klient.

Informace o pozici

  • HOME Hunters Praha, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: česky, anglicky
  • Plat: 20-30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: ideální pro studenty jako part-time zaměstnání
  • Místo pracoviště: Praha