Nabídka práce > Regionální obchodní manažer

Regionální obchodní manažer

Náplň práce

Hledáme regionálního obchodního manažera, který by pokrýval český trh a posílil naši značku. Připojíte se k rychle rostoucímu týmu největší sítě závodních trhů v Evropě, který v současné době pokrývá 20 tržišť ve 24 zemích.

Odpovědnosti
- Zastupovat a rozvíjet rozpoznávání značky v České republice podle pokynů pro značky
- Získejte nové reklamní partnery pro banner

Požadavky

Požadavky
- Osvědčené zkušenosti s prodejem v automobilovém odvětví, nejlépe v motoristickém sportu
- Rodilý český mluvčí a plynulost anglicky
- mít a vykazovat vynikající organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti (písemné i ústní)
- Porozumění sítím sociálních médií, e-mailům a online reklamě
- Porozumění SEO nebo copywritingu je plus
- Nejdůležitější: musíte mít zájem o motoristický sport. Pokud nemůžete pojmenovat rozdíly mezi rally, rallycross a raid rally, pravděpodobně to není ta pravá práce.

Nabízíme

Druh práce
- Smluvní (na základě provize) práce z domova / kanceláře, pro fakturaci musíte být právnickou osobou
- Získáte veškerou pomoc našeho obchodního, marketingového a technického týmu s návrháři, kteří vám na požádání poskytnou grafický materiál.
- Možnost stát se licencovaným partnerem
- Poloha je určena pouze pro účely zveřejňování reklam, protože se jedná většinou o práci online, můžete být kdekoli z České republiky

Další informace

Zašlete prosím svůj životopis v angličtině a přesvědčte nás, že jste pro tuto práci tou správnou osobou.

Informace o pozici

  • New Tab s.p.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglicky, česky
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží