Nabídka práce > Hospodář/ka klubu

Hospodář/ka klubu

Náplň práce

Navrhuje ve spolupráci s výkonným výborem rozpočet klubu
Připravuje podklady pro zaúčtování externí účetní
Připravuje na základě informací od vedoucích trenérů mzdové podklady
Je zodpovědný za oběh finanční hotovosti v klubu, vede pokladní knihu
Vede evidenci členů a kontroluje úhradu členských příspěvků
Připravuje podklady o hospodaření klubu
Připravuje podklady k dotacím (10 dotačních titulů ročně) a sleduje doložení a vyúčtování

Komunikace s rodiči - členské příspěvky, přihlášky
Komunikace s trenéry – účast na trenérských radách
Komunikace s vedením klubu – účast na výkonném výboru

Práce možná z domu a cca 4 hodiny týdně nutná přítomnost na bazéně.
Uvítáme IT gramotnost, kladný vztah k plavání, ale nesmíš plavat v číslech ;-)

Požadavky

středoškolské vzdělání s maturitou
bezúhonnost
zodpovědnost
pečlivost
praxe v podobné oblasti výhodou

Nabízíme

- typ úvazku a odměna dohodou
- flexibilní pracovní doba
- převážně práce z domova
- práce v příjemném kolektivu sportovců

Informace o pozici

  • Plavecký klub Zlín z.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: důchodce, matky na rodičovské
  • Místo pracoviště: Zlín