Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Pokud Tě už nebaví pracovat, jak šéf píská, Tato možnost je přímo pro tebe.
Hledám pozitivně smýšlejícího člověka, plného energie a nadšení do mého týmu.
Stačí být pouze komunikativní a mít chuť pracovat.
Práce je ze 75% komunikace s firemními klienty a 25% administrativa.
Pracovní doba je ze začátku od 10:00 do 18:00.
Po zaškolení je doba dost flexibilní bude pak záležet na vás jak budete chtít pracovat.
Mzda je 30 tisíc +.
Vše potřebné k práci Tě naučím.
Takže jestli se chceš prací bavit, tak si sežeň maturitu, vymaž trestní rejstřík a pošli mi životopis, domluvíme se.

Požadavky

-Maturita
-Energie
-Nadšení
-Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

-Kanceláře v centru Prahy
-Zdarma své call centrum (nehledáte klienty sami)
-Profesní růst
-Rychlí Kariérní růst
-Práce v mladém kolektivu
-Se vším pomůžu na nic člověk není sám

Další informace

Ve zkratce-
jedná se o práci obchodního zástupce v oblastí finančnictví. Velká výhoda je že máme zadarmo své Call centrum a klienty. Tudíž nemusí člověk nahánět lidí jako o život. Takže vlastně člověk pomáhá lidem a do toho si zajímavé vydělá. Jo a hlavně nejde o OVB a podobné firmy.

Informace o pozici

  • BEplan
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30000-50000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Pro lidi které baví komunikace s lidmy
  • Místo pracoviště: Na poříčí