Nabídka práce > Client Manager pro vzdělávací služby

Client Manager pro vzdělávací služby

Náplň práce

Organizace vzdělávacího procesu (interakce s lektory, s platformou, se studenty a s rodiči.)
Nábor lektorů, jejich školení a testování. Udržování elektronické evidence.
Vyhledávání lokalit, koordinace tříd, sestavování rozvrhů.
Zjišťování a zlepšování kvality výuky.
Vysoce aktivní prodej po telefonu (žádné cold calls).
Podpora stávajících zákazníků, komunikace s rodiči, fakturace, přijímání zpětné vazby.
Profesionální práce s naší neustále aktualizovanu databází klientů.
Motivování našich klientů, aby si vybrali pro své děti právě naši školu, uzavírání kontraktů.

Požadavky

Nadšení pro oblast vzdělávání.
Profesionální komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat, silnou motivaci prodávat.
Schopnost zvládat velké množství hovorů. Multitasking.
Systémové a analytické myšlení.
Schopnost naslouchat klientům a vnímat jejich potřeby.
Zkušenost v prodeji, nebo kontaktu s klienty minimálně jeden rok.

Nabízíme

Excelentní pracovní atmosféru a neformální dress code.
Pevnou základní mzdu plus systém bonusů.
Účast na budování Algorithmics v česku od samého začátku, možnost profesního růstu spolu s projektem.
Při dobrých výsledcích může Client Manager v brzké době získat větší pravomocí v rámci firmy, vyvíjet procesy, nastavovat cíle, samostatně vést projekty.
Mladý odhodlaný tým profesionálů nadšených pro svou práci.

Další informace

Algorithmics je mezinárodní škola programování pro děti. V našich kurzech se děti naučí nejen programovat, ale i rozvíjet kritické a logické myšlení a používat svou kreativitu a představivost. V současnosti máme více než 150,000 studentů. Naše školy se nacházejí ve více než 200 městech a 25 zemích do Austrálie po USA.

Od září 2020 chystáme otevření našich škol poprvé v České Republice. Do našeho rychle rostoucího týmu hledáme nadšeného kolegu na pozici Client Managera s možností rychlého postupu na vedoucí pozice v naší firmě.

V odpovědi na tuto nabídku prosím uveďte, co Vás na ní zaujalo, proč jste právě Vy tím pravým kandidátem a uveďte konkrétní příklad svých výsledků na podobné pozici v minulosti.

Informace o pozici

  • Algorithmics
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 22.000,- až 35.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy podle prodejů
  • Místo pracoviště: Praha 5