Nabídka práce > Programátorka / programátor RPA

Programátorka / programátor RPA

Náplň práce

Jsi geek, máš rád nové technologie, inovativní služby, chceš se naučit, jak se dělá byznys pro mezinárodní společnosti, které hrají první globální ligu? Pokud nemáš čas například při studiu makat na plný úvazek, najdeme prostor i pro zkrácený úvazek.

Pak jsi tady správně. Právě hledáme posilu - Programátora RPA pro automatizaci procesů v UiPath.

Čím se bude nová posila bavit:
- programování manažerských dashboardů (KPI) v prostředí MS Power BI
- programování SW robotů pro Robotickou automatizaci procesů v UiPath
- komunikací s klienty.
- spoluprací s průmyslovými specialisty a konzultanty DC VISION

Požadavky

Co by budoucí posila měla mít v krvi:
- Spolehlivý a pečlivý přístup k práci.
- Od rozdělané práce neutíkat, dotahujeme věci do konce.
- Přátelskou povahu. Jsme malá firma, na drby a dusno nemáme čas ani chuť.
- Ajťák tělem i duší, se zájmem o různé obory i technologie
- Schopnosti dělat aplikace Ui.Path
- Nadšení pro zlepšování a chuť pomáhat firmám vstoupit do éry digitální ekonomiky
- Selský rozum

Nabízíme

Jak tě odměníme:
- okamžitou zpětnou vazbou
- přístupem ke vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- notebookem a mobilem i pro soukromé účely
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- sick days
- Multisport karta
- různorodou programátorskou práci s mnoha novými projekty.
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu v centru Opavy, částečný home office i coworking v Ostravě možný
- relevantní finanční motivací.

Informace o pozici

  • DC VISION s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, sickdays, příspěvek na stravování, vzdělávání a rozvoj, Multisport karta
  • Vhodné pro: Studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Opava, Ostrava