Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Hledá se obchodní zástupce do prémiových kanceláří pro největší světovou pojišťovnu. Našim hlavním posláním je pomoc klientům a z toho budete mít nejen dobrý pocit, ale práce bude samozřejmě náležitě finančně oceněna, tak jak to k této OSVČ pozici náleží. Od 1. Měsíce provize v seniorské výši, žádný multilevel. Očekávaný čistý výdělek 35.000Kč – 40.000Kč. Pro první rok až 260.000Kč dodatkových provizí. Dále možnost výběru kariéry a to bud obchodní či managerská. Samozřejmostí je propracovaný systém vzdělávání. Naše očekávání: baví vás povídat si s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení? Nevadí vám, když je někdy klienti nedocení a odmítne? Máte středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou? Jste seriózní, trestně bezúhonný, pečlivý a pracovitý? Pokud je odpověď ANO, rádi o vás uslyšíme.

Požadavky

Požadujeme trestní bezúhonnost, férový a zodpovědný přístup, pečlivost, ochotu komunikovat a jednat s klienty.

Nabízíme

Férové jednání, seniorské provize od 1.měsíce, očekávaný plat 35.000Kč - 40.000Kč, dodatkové provize až 260.000Kč za rok. Mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook. Zázemí kanceláře Brno, Blansko

Další informace

Po zapracování možnost volby kariéry obchod nebo managerská činnost.

Informace o pozici

  • AllinFin
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: očekávaný 35000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, slevy na firemní produkty, možnost služebního vozidla
  • Místo pracoviště: Brno, Blasnko