Nabídka práce > Šéfkuchař ( Rakousko)

Šéfkuchař ( Rakousko)

Náplň práce

Do vysokohorské restaurace na ledovci Mölltaler( alpské středisko) hledáme nového šéfkuchaře na celoroční pracovní poměr.

Nástup od 1.7.2020 ideálně,
Vaří se tradiční rakouská jídla ve velkém objemu,
Vedení týmu ( 5 až 10)

Požadavky

Němčina – ústně – plynulá komunikace s personálem a s dodavateli – (čeština není podmínkou),
5 let praxe v oboru gastronomie – kuchař, šéfkuchař,
Loajalita, profesionalita, časová flexibilita, komunikativnost, trestní bezúhonnost, organizační schopnosti, samostatnost.

Nabízíme

Ubytování zdarma,
Možnost karierního růstu v rámci společnosti,
Firemní benefity – např. skipas zdarma i pro rodinné příslušníky,
Měsíční čistá mzda 2 000 EUR,

Další informace

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na uvedený email. Děkuji.

Informace o pozici

  • HRQ CZ s. r. o.
  • Zahraničí
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Němčina - středně pokročilá
  • Plat: 2300 eur -2500 eur brutto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rakousko - Mölltaler