Nabídka práce > ŘIDIČ-ZÁVOZNÍK PRO ROZVOZY NÁBYTKU BRNO

ŘIDIČ-ZÁVOZNÍK PRO ROZVOZY NÁBYTKU BRNO

Náplň práce

Řízení skříňové dodávky / spolehlivého pracovníka pro pravidelné denní rozvozy nábytku po Brně a okolí. Pravidelná práce - dlouhodobá ! Své strukturované životopisy výhradně s fotkou a časovými možnostmi zasílejte na uvedený email.

Požadavky

- čistý trestní rejstřík
- výborná 100% fyzická kondice (rozvážíme a vynášíme nábytek )
- u řidiče praxe a zkušenosti s řízením dodávky
- spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
- časová flexibilita včetně časové náročnosti
- slušné vystupování k zákazníkům

Nabízíme

- příjemné finanční ohodnocení
- finanční prémie
- možnost dlouhodobé spolupráce
- výborný pracovní kolektiv
- možnost práce na HPP (v případě zájmu)
- dostatek zakázek
- další benefity

Informace o pozici

  • DOPRAVAPLUS s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 22.000,-Kč - 33.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby
  • Místo pracoviště: Brno - Modřice