Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ na jednu směnu, Brno

ÚDRŽBÁŘ na jednu směnu, Brno

Náplň práce

• budete provádět průběžnou a periodickou údržbu a opravu výrobního vybavení (vany, potrubí, čerpadla, konstrukce ad.),
• budete se podílet na drobných opravách budovy (zámky, zábradlí, ad.).

A KDE BUDETE PRACOVAT?:
• provozovna Brno, Táborská 197 nebo Brno, Radlas 5,
• před firmou můžete bez problému zaparkovat, nebo využijete MHD v Brně, kdy od zastávek tramvají/autobusů/trolejbusů je to cca 5 min. volné chůze,
• čeká Vás jednosměnný provoz.

Požadavky

Nabízíme

• pracovní poměr na plný úvazek s nástupem IHNED nebo dle DOHODY,
• práci v neformálním pracovním kolektivu s férovým přístupem,
• odpovídající mzdu a odměny za pracovní výkon s pravidelnou měsíční výplatou,
• stravenky a příspěvek na penzijní spoření nebo sportovní či relaxační aktivity,
• neformální firemní akce, minimálně 2x za rok,
• odměny za životní a pracovní jubileum,
• třeba i permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
• nejsme nadnárodní korporát, vždy se spolu domluvíme,
• pracovní oblečení a vybavení,
• atd.

Další informace

Vážení údržbáři, instalatéři, opraváři, svářeči a další manuálně šikovní s praxí, mám pro Vás fakt zajímavou a prima práci.

Do naší firemní party hledám zručného údržbáře na jednu směnu.

A jaká jsme firma?

Jsme ryze česká silná a stabilní firma se zaměřením na povrchovou úpravu menších plastových dílů pro letecký, automobilový a ostatní průmysl. Jsme LARS Chemie, spol. s r.o., letopočet narození 2004, www.lars.cz

Informace o pozici

  • LARS Chemie, spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek