Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ - HARRACHOV

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ - HARRACHOV

Náplň práce

* kontrola a zajištění provozu objektových technologií dle preventivního plánu údržby
* provádění provozních elektrikářských prací
* zajištění pravidelných odečtů médií
* spolupráce se servisními organizacemi
* součinnost při řešení mimořádných událostí
* údržba majetku a okolí hotelu
* ostatní drobné práce dle požadavků partnera

Požadavky

* praxi na obdobné pozici
* vyhláška 50/1978 Sb.
* odborné dovednosti a manuální zručnost
* aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
* dobré komunikační schopnosti
* znalost technologií budov či zkušenost s obsluhou vzduchotechniky – VÝHODOU

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení
* čtvrtletní bonusy
* přátelský kolektiv
* jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
* čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
* firemní stravování zdarma
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* další firemní benefity

Další informace

Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti poskytování komplexních služeb facility a property managementu.

Aktuálně hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ, který by se staral o hotel Sklář**** partnerské společnosti Orea Hotels & Resorts.

Informace o pozici

  • Arridere s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 26 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Sleva na firemní služby, zvýhodněné ubytování, stravování zdarma, příspěvek na penziní/životní pojištění
  • Místo pracoviště: Harrachov