Nabídka práce > Obchodní manažer

Obchodní manažer

Náplň práce

Podpora a rozvoj obchodní činnosti, možnost budování vlastního obchodního týmu se zajímavým ohodnocením.

Požadavky

Komunikativnost, ochota se vzdělávat v oboru, týmový duch, chuť zapojit se do mladého a rozvíjejícího se kolektivu.
Minimálně maturita.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu.
Možnost práce z domu.
Kompletní zaškolení a získání veškerých certifikací v oboru ( možnost být profesionálem v oboru).
Příspěvek na PC,mobilní telefon,automobil,firemní tarif , účast na prestižních akcích nejen v ČR, ale i po celé Evropě.
Zajímavé finanční ohodnocení - motivační výkonnostní odměňování.

Informace o pozici

  • My Plans
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Firemní volání, příspěvek na automobil, podpora v IT technologii, a další zajímavé benefity.
  • Vhodné pro: Kolegy, kteří se chtějí seberealizovat, mají rádi práci v kolektivu a komunikaci.
  • Místo pracoviště: Pelhřimov,Jihlava,Havlíčkův Brod