Nabídka práce > řidič (kurýr)

řidič (kurýr)

Náplň práce

Dobrý den,
jedná se o rozvoz jídel a pizzy pres firmu Dáme jídlo.
za jednu objednavku vám přísluší odměna 60,-kč +spropitné.
Směny si určíte sam vždy týden dopředu.Takže kolik hodin strávíte v práci je čistě na vás.
Od nás dostanete zapujčenou termotašku na rozvoz (žádný poplatek) a .zdarma jedno firemní tričko které musíte mít při směně na sobě .(popřípadě další tričko lze koupit za 100,-kč)
Výplata je jednou za měsíc a to 12až15 v danném měsíci. vyplacená hotově nebo na učet.
Náklady spojené s rozvozem si platíte sam (pohonné hmoty,opravy)
Do registrace je potřeba potravinářský prukaz jestli ho nevlastníte lze nahradit čestným prohlášením které byste podepsal při nástupu.
Jestli byste měl jakékoliv dotazy napište mi.
Přeji hezký den
s pozdravem
šmejcký

Požadavky

VLASTNÍ AUTO A MOBIL S DATY

Informace o pozici

  • Tomáš Šmejcký
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČESKÝ
  • Plat: 30-40.000,-KČ
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: SPROPITNÉ
  • Místo pracoviště: PRAHA