Nabídka práce > Terénní sociální pracovník/terénní pracovník

Terénní sociální pracovník/terénní pracovník

Náplň práce

Terénní pracovník:
- dojíždí za klienty do jejich domácností (pracuje v okresech Královéhradeckého kraje podle domluveného místa výkonu práce či místa bydliště),
- pomáhá klientům řešit problémy, které se týkají nejčastěji financí, hledání zaměstnání, bydlení a dluhů, komunikací s úřady a návaznou sítí služeb,
- doprovází klienty na úřady a další instituce dle potřeby, pomáhá jim řešit jejich životní situaci,
- mapuje lokality, které jsou ohroženy výskytem sociálně patologických jevů.

Požadavky

Požadujeme:
- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách – VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min. ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit,
- trestní bezúhonnost,
- empatický a pozitivní přístup k cílové skupině,
- ochotu cestovat,
- schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme

Nabízíme:
- práci na plný úvazek,
- nástupní mzdu 18 100 - 22 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení,
- nástup ihned,
- možnost využívat občasnou práci z domu,
- pravidelné supervize a intervize,
- příležitost dále se vzdělávat,
- k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem a notebook,
- práci v kolektivu přátelských, energických lidí.

Další informace

Své strukturované životopisy posílejte do 31. 7. 2020 na email dumkova.aufori@gmail.com.
Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.

Pro více informací kontaktujte:
Bc. Leona Horáčková
Aufori, o.p.s.
Habrmanova 136/3
Hradec Králové 500 02
horackova.aufori@gmail.com

Informace o pozici

  • Aufori o.p.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: nástupní mzdu 18 100 - 22 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hradec Králové/Trutnov