Nabídka práce > Klientský konzultant/ka

Klientský konzultant/ka

Náplň práce

Hledáme nové kolegy, kteří s námi budou plnit naši vizi a pro které dodržování hodnot není jen slovní obrat. Náplní práce je servis a péče o klienty, ale i rozšiřování obchodních příležitostí společnosti.

Požadavky

Požadujeme min. SŠ/SOU s maturitou a čistý RT, nadšení pro práci s lidmi, příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti.
Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady.

Nabízíme

Nabízíme kompletní zaškolení v oboru, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, kde získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci.

Další informace

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ, studenty VŠ, maminky na MD.
Neváhejte nás kontaktovat na email: prace@praman.cz nebo tel.:777550443.

Informace o pozici

  • CFKfinance
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 25.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: 7.května 81/44, 14000 Praha 4 - Chodov