Nabídka práce > Vývoj a návrh PCB

Vývoj a návrh PCB

Náplň práce

Společnost Forseti Home Systems, výrobce zařízení pro chytrou domácnost, nabízí externí spolupráci HW vývojáři se specializací v oboru návrh PCB.

Jsme tým mladých lidí nadšených pro vývoj nových technologií a sídlíme v Praze.
Dokončili jsme vývoj chytrého termostatu, radiátorových hlavic a souvisejících prvků a chystáme se na vývoj dalších zařízení.

Náplní Vaší práce bude vývoj pokročilejších částí PCB, zejména AC/DC zdroje, a navržení nové verze obvodu pro komunikaci se zdroji vytápění (po sběrnici eBUS, OpenTherm a dalších).

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání technického typu
- min. 5 let praxe v oboru navrh a výroba plošných spojů
- zkušenosti s přípravou PCB pro certifikace (EMC, LVD apod.)
- znalost návrhu izolovaných spínaných zdrojů 100-240VAC --> DC

Nabízíme

- adekvátní finanční ohodnocení
- flexibilní přístup a možnost práce na dálku
- přátelský kolektiv
- odměny

Další informace

Pokud Vás naše nabídka ke spolupráci zaujme, ozvěte se nám na: info@forseti.cz
Více informací o společnosti a produktech na www.forseti.cz

Informace o pozici

  • Forseti Home Systems, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL